Dvije slovenske ribarice opet ušle u hrvatsko more
SLOVENSKE ribarice "Riba 1" i "Riba 2" danas su opet ušle u hrvatske teritorijalne vode.
Dvije ribarice, koje su u hrvatsko more ušle i prošle srijede, danas oko 12.45 sati su zatečene oko 0,65 nautičkih milja u hrvatskim teritorijalnim vodama.
Policija u Umagu dojavu o slovenskim ribaricama u hrvatskom moru dobila je od Voda obalnog motrenja u Savudriji koji je prvi uočio ribarice. Dvije su ribarice hrvatske teritorijalne vode napustile oko 13.10 sati.
Foto: Index
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati