Dvije indonežanke zaražene ptičjom gripom
Predstavnik indonežanskog ministarstva zdravstva Hariadi Wibisono rekao je da se dvije žene u dobi od 27 i 22 godine nalaze su u bolnici u Jakarti.
Uzorak krvi bit će poslan na dodatno ispitivanje u Hong Kong.
U Indoneziji je do sada potvrđeno 16 smrtnih slučajeva uzrokovanih ptičjom gripom, dok su u sedam slučajeva pacijenti preživjeli.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati