Dojava o bombi u zagrebačkom Gradskom poglavarstvu
Foto: Arhiva
ZAGREBAČKA policija je nešto prije podneva zaprimila anonimnu dojavu o eksplozivnoj napravi u zgradi Gradskog poglavarstva.
Iz zagrebačke policije smo doznali da su pirotehničari protueksplozivne zaštite Zagreba napravili pregled kojim nisu pronašli nikakvu sumnjivu napravu te zaključili da se radilo o lažnoj dojavi.
Policija traga za osobom koja je lažno informirala policiju o bombi.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati