Danas uništavanje "maksimirske bombe"
DANAS tijekom jutra pa sve do 14 sati obavit će se uništavanje bombe pronađene u zagrebačkom naselju Maksimir.
Kako je izvijestila PU karlovačka uništavanje će se obaviti na vojnom poligonu "Eugen Kvaternik" kod Slunja te bi stanovništvo na području Josipdola i predjela Oštarijskih dolova moglo čuti glasne detonacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati