Cijela Poljska moli za Papu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
"Svatko poslije pedesete ima neku bolest i to moramo razumjeti", rekao je Lech Walesa nakon što je Papa odvezen u rimsku bolnicu zbog problema s disanjem.
"Mnogi su rekli da je Papi loše i sad su već kod svetoga Petra, a Sveti Otac i dalje služi narodu i svijetu. Ostaju nam molitve, za sebe i za Papu koji nas možda još nadživi", rekao je Walesa.
U Krakowu gdje je Karol Wojtyla odlučio postati svećenik i 1946. se zaredio, ljudi u srijedu, na Svijećnicu, pale svijeće za njegovo zdravlje.
Vatikan je u srijedu objavio da se stanje Svetog Oca "stabiliziralo" ali da će "ostati u bolnici još nekoliko dana".
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati