Bojan Glavašević ide na izbore s platformom "Možemo!"
BOJAN GLAVAŠEVIĆ, bivši saborski zastupnik SDP-a, na parlamentarne izbore 5. srpnja izlazi na listi platforme "Možemo!"
Kako su priopćili, sutra će službeno predstaviti svoju listu, a na konferenciji za medije uz Glavaševića govorit će Tomislav Tomašević i Danijela Dolenec.
Podsjetimo, Glavašević je 2018. dao ostavku na mjesto člana Predsjedništva SDP-a i do raspuštanja sabora djelovao je kao nezavisni zastupnik oporbe.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati