Bjelovarka ranjena u pucnjavi u Sarajevu
Tekst: I.M.
Foto: Ilustracija (Dnevni avaz)
U PUCNJAVI do koje je jučer oko 17 sati došlo ispred Vijećnice u Sarajevu, nastrijeljene su dvije žene. Obje se nalaze van životne opasnosti, a Ć. R., koji se predao policiji, navodno je bez ikakvog povoda pucao nasumično.
Kako javlja FTV, Muniba Hodžić iz Goražda zadobila je prostrjelnu ranu lijeve natkoljenice, a Đurđa Kržak iz Bjelovara ranjena je u desni kuk. Dvije ozlijeđene žene su bile sudionice "Trke za ozdravljenje" u okviru Projekta osnaživanja zdravlja žena u BiH, a u trenutku ranjavanja su se vraćale kući.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati