Bjelovarac pronađen mrtav u moru kod Silbe
ZADARSKA policija je jučer oko 14.45 sati zaprimila dojavu da je u uvali Šotorišec na otoku Silba, u moru pronađen muški leš.
Kako je izvijestila PU zadarska, leš pripada 62-godišnjem S. J. iz Bjelovara. Mrtvozorničkim pregledom je utvrđeno da na tijelu nema tragova nasilja, a nakon izvršene obdukcije znat će se točan uzrok smrti.
I.M.
Foto: HR Foto (sorcic)
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati