Biden i dalje pozitivan na koronu
PREDSJEDNIK SAD-a Joe Biden opet je pozitivan na koronu, javlja Reuters. Njegov liječnik Kevin O'Connor kaže kako se Biden osjeća jako dobro.
Navodi kako i dalje povremeno kašlje, a nastavit će s radom u izolaciji. Biden (79) je nedavno izašao iz izolacije (prošlu srijedu), ali je na koronu opet bio pozitivan u subotu. O'Connor je njegov slučaj opisao kao "rebound" slučaj koji je primijećen među malim brojem zaraženih koji uzimaju Paxlovid.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati