Bez vode dio grada Pule i neka okolna naselja
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Smanjen tlak vode u mreži očekuje se u dijelovima grada Pule na Velom vrhu, u Boriku, Monte Lešu, Kanalu i Stanciji Grpci.
Naselja i dijelove grada Pule pitkom će vodom opskrbljivati Vodovod svojim vozilima s cisternama s vodom, koje će se dovesti u središta naselja, odnosno na Monte Šerpu, ispred kafića "Monte Šerpente".
Zbog popravka voda bi se vodovodnoj mreži mogla zamutiti te se građani pozivaju da svako zamućenje prijave u Vodovod.
Redovita opskrba vodom očekuje se sutra popodne, 6. kolovoza, izvijestio je Državni centar za obavješćivanje.
(Hina) xsp/pp ysp
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati