Bandić odgodio raspravu o GUP-u
ZAGREBAČKI gradonačelnik Milan Bandić odlučio je točku o GUP-u povući sa sjednice u prosincu i prebaciti je na posebnu sjednicu koja će se održati 6. veljače.
Raspravu o GUP-u Bandić je odlučio prebaciti za veljaču jer ne želi da se o tako važnoj temi raspravlja u predblagdansko vrijeme, a time i omogućiti gradskim zastupnicima da se bolje pripreme za raspravu.
"Ako smo mogli čekati tri, četiri godine, pričekat ćemo još mjesec i pol jer ne želimo to napraviti na brzinu", rekao je Bandić na izvanrednoj konferenciji za novinare.
GUP se po hitnom postupku trebao naći na sjednici u ponedjeljak, 9. prosinca, na čijem dnevnom redu su i rebalans proračuna za 2019. i proračun Zagreba za 2020.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati