Assad: SAD nisu uspjele u Iraku
Tekst se nastavlja ispod oglasa
SAD nisu ni oslobodile Irak, ni uspostavile demokraciju ni poboljšale razinu života u toj zemlji. Radi se samo o okupaciji. I oni sami to kažu. Nisu uspjeli u Iraku, to je sigurno", kazao je Assad
Kako je kazao, napadi usmjereni na koalicijske snage u Iraku proizlaze iz "otpora".
Što se tiče odnosa sa SAD-om koje prijete Damasku sankcijama, Assad je kazao da "se dijalog nastavlja što ne znači da su odnosi dobri". "Postoje struje u američkoj administraciji koje odbijaju dijalog dok ga drugi smatraju važnim", rekao je sirijski predsjednik.
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati