"Apple ima svjetliju budućnost od Facebooka i Googlea"
Foto: AFP
VEĆINA Amerikanaca vjeruje kako najbolja budućnost, od tehnoloških tvrtki, očekuje Apple.
Agencija Poll Position je obavilo telefonsku anketu u SAD-u sa pitanjem koja tri tehnološke kompanije ima najviše šanse za uspjeh u budućnosti. Amerikanci su jasno izrazili svoj stav jer je Apple dobio više glasova od Googlea i Facebooka zajedno.
Oko 43 posto ispitanih je kazalo da Apple čeka "najsvjetlija budućnost", dok se za Google opredijelilo 26 posto, a za Facebook samo 10 posto. 21 posto ispitanika nije imalo svoje mišljenje. Mladi su bili izrazitije naklonjeni Appleu od drugih dobnih skupina. Čak njih 55 posto je glasalo za Apple, piše LiveScience.
Kompanija koja je izbacila iPhone i iPad pobjeđuje među ispitanicima svih političkih opredjeljenja. Čak 50,7 posto republikanaca vjeruje u uspjeh Applea u budućnosti. Među neopredijeljenim biračima, Apple dobiva 43 posto, a među demokratima 37,6 posto.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati