Amerikanci bombardirali Kirkuk
AMEERIČKI ratni zrakoplovi bombardirali su u utorak sjevernoirački grad Kirkuk, javio je Reutersov dopisnik.
"Dva američka aviona nisko su kružila, a onda smo začuli dvije snažne eksplozije iz smjera Kirkuka, a onda se vidio jedan pa drugi golemi stup crnoga dima", javio je Mike Collett-White iz sela Chemana, 15 km istočno od Kirkuka, grada u iračkim južnim naftnim poljima.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati