ALBANSKI PREMIJER DOPUTOVAO U PRIŠTINU
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Albanski premijer Fatos Nano, kosovski premijer Bajram Rexhepi i zamjenik civilnoga upravitelja UN-a na Kosovu Charles Brayshow sudjelovali su u 11 sati na svečanom otvaranju novoizgrađenog carinskog kompleksa u Morini kod Kukesa na graničnom prijelazu između Albanije i Kosova. "Svečano puštanje u rad ovog carinskog kompleksa važan je događaj koji će omogućiti proširenje svestrane suradnje između Kosova i Albanije", rekao je na prigodnoj svečanosti Nano. Svjetska banka je za izgradnju novog carinskog kompleksa u Morini donirala 900 tisuća američkih dolara.
Nakon posjeta Prizrenu, gdje za nanoa kosovski premijer Bajram Rexhepi priređuje svečani objed, predsjednik albanske vlade otputovat će u Prištinu, gdje će u kasnim poslijepodnevnim satima razgovarati s Holkerijem.
(Hina) xbb ysb
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati