Vozač iz Novog Sada sletio s autoceste i poginuo
Screenshot: Google Maps
VOZAČ teretnog vozila iz Novog Sada poginuo je u prometnoj nesreći koja se danas oko 11,05 sati, dogodila na autocesti A5, kod odmorišta Beketinci, izvijestila je osječko-baranjska policija.
Do nesreće je došlo na 44. kilometru autoceste A5 u smjeru Slavonskog Broda, gdje je teretno vozilo novosadskih registracija iz zasad neutvrđenih razloga sletjelo s kolnika, rekao je Hini glasnogovornik Policijske uprave osječko-baranjske Vlado Krznarić.
Policija obavlja očevid kojim će se utvrditi uzroci i okolnosti nesreće, identitet vozača za sada nije utvrđen.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati