Veliko nevrijeme pogodilo Zagreb
Ilustracija: Andrej Švoger / Cropix
SNAŽNO nevrijeme s kišom večeras oko 20 sati pogodilo je Zagreb, ali na sreću vatrogasci i policija zbog njega nisu imali veće intervencije.
Jednu intervenciju su vatrogasci imali u Samoboru gdje se voda izlila iz šahta na cestu. Iz zagrebačke policije doznajemo da nisu imali nikakvih intervencija zbog kiše, osim što bi moglo biti problema zato što su prestali raditi semafori na raskrižju Mihanovićeve i Miramarske.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati