Švicarka zalutala na Velebitu, spasio ju HGSS
Foto: HGSS
EKIPA zadarskog HGSS-a sinoć je na Velebitu neozlijeđenu spasila 49-godišnju švicarsku izletnicu, koja je zalutala kod Vidakova kuka.
HGSS je jutros priopćio kako se Švicarka jučer oko podneva uputila iz kanjona Velike Paklenice prema Vidakovom kuku, a kada se odlučila vratiti zalutala je te je pozvala pomoć.
Poziv za pomoć zadarskoj stanici HGSS-a upućen je u 17,20 sati preko Centra 112, pa je 11 spašavatelja odmah krenulo prema Velebitu dok je jedan, koji se nalazio u Starigradu Paklenice, krenuo prema Vidakovu kuku.
Upravo je on oko 20 sati pronašao zalutalu 49-godišnju Švicarku, a ekipa koja je dolazila iz Zadra spustila ih je do parkirališta Nacionalnog parka Paklenice, gdje se nalazio ženin automobil.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati