Promet u Zagrebu tek sutra se vraća u normalu
Foto: FAH
PROMET u Zagrebu zadnjih je dana bio djelomično blokiran, a tako će ostati sve do ranih jutarnjih sati. Tramvaji opet voze Savskom cestom, ali ne i Ulicom grada Vukovara.
Evo što su priopćili iz ZET-a nakon što je završio vojni mimohod:
"Uspostavljen je tramvajski promet punom dužinom Savske ceste, zbog čega se izvanredne linije povlače iz prometa.
Do ranih jutarnjih sati neće se voziti Ulicom grada Vukovara pa će u funkciji i dalje biti improvizirano okretište u zoni Ulice Hrvatske bratske zajednice i Slavonske avenije. S te će lokacije polaziti i noćni autobusi. Linija 5 preusmjerena je preko Glavnog kolodvora.
Linije 218 i 234 neće voziti u nastavku današnjeg dana".
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati