Ministar zdravlja Rajko Ostojić: Liste čekanja se smanjuju
Foto: Marko Todorov/Cropix
MINISTAR zdravlja Rajko Ostojić predstavio je rezultate akcijskog plana smanjenja listi čekanja u bolnicama.
Ministar Ostojić rekao je da je zadovoljan jer je znatno smanjena lista čekanja za CT. Tako se npr u bolnici Sestara milosrdnica u lipnju čekalo 80, a u studenom 30 dana.
"Jako sam ponosan što smo privatni monopol, koji sam obećao u kampanji, uspjeli dovršti tu priču kupovinom CT uređaja na bolnici Rebro. A još sam ponosniji što smo primjerice, Neuro B Plain kupili i na taj način uštedit ćemo za sve naše pacijente koji su zbog tog uređaja morali ići u inozemstvo", rekao je Ostojić.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati