HGSS spasio ozlijeđenog planinara s Velebita
Ilustracija: HGSS
SKUPINA planinara danas se kretala iz smjera Vaganskog vrha prema Strugama. Nakon što su skrenuli na Lipu stazu jedan planinar (50 godina) je pao i ozlijedio nogu pa su u pomoć pozvani gorski spašavatelji, izvijestio je šef HGSS-a Vinko Prizmić.
Na teren je upućen helikopter HRZ-a s dežurnom ekipom HGSS-a koji su zajedno sa spašavateljima zadarske Stanice zbrinuli unesrećenog i spustiti ga na bazu u Zemnuku, oko 21.30 sati. Ozlijeđeni je potom vozilom HGSS-a prebačen Hitne pomoći na daljnju skrb.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati