Čačić u zatvor ide 17. lipnja
Foto: Ronald Goršić/Cropix
RADIMIR ČAČIĆ 17. lipnja mora se javiti na izdržavanje zatvorske kazne. Takvo rješenje uručio mu je na Županijskom sudu u Zagrebu sudac izvršenja.
Čačić je sam zatražio od suca da ga u zatvor pošalje što prije. "Vrijeme je, nema smisla odlagati", kazao je Čačić novinarima na Županijskom sudu u Zagrebu.
Bivši prvi potpredsjednik Vlade Radimir Čačić za 12 dana mora se javiti u Remetinec gdje će provesti prvih mjesec dana.
Nakon psihofizičke procjene, odredit će se gdje će Čačić odslužiti preostali dio kazne. Spominju se kaznionice otvorenog tipa poput Valture pokraj Pule, gdje kaznu najčešće izvršavaju prometni prekršitelji.
Podsjetimo, Čačić je osuđen na godinu i 10 mjeseci zatvora zbog prometne nesreće u Mađarskoj u kojoj su poginule dvije osobe.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati