Bombaši sabotirali plinovod Egipat - Jordan
Foto: Guliver Image / Getty Images
IZBIO je požar nakon bombaškog napada na plinovod u gradu Al-Aris, prenosi agencija Anadolija (AA).
Prema informacijama iz policijske uprave, napadači su aktivirali bombu uz pomoć daljinskog upravljača na plinovodu, a zatim pobjegli s mjesta eksplozije.
Nakon eksplozije izbio je veliki požar, a vlasti nisu priopćile kolika je materijalna šteta nastala uslijed napada na plinovod.
Oružane grupe izvršile su napad i na aerodrom Al-Aris u petak, kada je poginuo jedan vojnik.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati