Američka vojska napala džihadiste u Somaliji
Foto: Hina
AMERIČKA vojska izvela je u ponedjeljak operaciju protiv džihadista Šebaba u Somaliji, izjavio je glasnogovornik Pentagona, kontraadmiral John Kirby.
"Upravo procjenjujemo rezultate operacije i pravodobno ćemo iznijeti više informacija", dodao je on u priopćenju.
Ostali podaci o toj operaciji nisu bili neposredno raspoloživi.
Pobunjenici su dan ranije napali glavni stožer i zatvor somalijskih obavještajnih službi u središtu Mogadišua.
Policija je zaustavila napad usmrtivši sedam pripadnika Šebaba. Tri pripadnika snaga sigurnosti i jedan civil također su ubijeni, po ministarstvu unutarnjih poslova.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati