25 mrtvih u autobusnoj nesreći u Iranu
U SREDIŠNJEM dijelu Irana dogodila se prometna nesreća u kojoj je poginulo najmanje 25 ljudi. Nesreća se dogodila jučer na autocesti između Teherana i Qoma, kada je zbog pospanosti vozača autobus pun putnika sletio s mosta, prenosi iranska televizija.
U nesreći su ozljede zadobile još 22 osobe, a televizijske snimke prikazale su autobus prevrnut na stranu nakon što je sletio sa ceste. Moglo se vidjeti i nekoliko tijela zarobljenih unutar uništenog autobusa.
Iranske ceste jedne su od najopasnijih u svijetu. Najmanje 100 tisuća ljudi poginulo je u prometnim nesrećama na cestama u proteklih pet godina u toj zemlji, koja broji 70 milijuna ljudi.
B.V.
Foto: presstv.ir
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati