15-godišnjak se objesio kod Svete Nedjelje
15-GODIŠNJI učenik Srednje strukovne škole u Samoboru Marko Butorac u četvrtak je pod nerazjašnjenim okolnostima u Rakitju nedaleko od Svete Nedjelje počinio samoubojstvo vješanjem.
Dječaka je prilikom povratka kući s posla mrtvog pronašao njegov otac Milan Butorac. Razlozi zbog kojih se 15-godišnji Marko odlučio na samoubojstvo ostaju misterija jer nije iza sebe ostavio nikakav pisani trag. Kako doznajemo, Marko je bio pristojan dječak, koji u školi nije imao nikakvih problema.
Marko Butorac pokopan je u subotu na groblju u Svetoj Nedjelji.
Ovo je još samo jedno u nizu samoubojstva maloljetnika koja ovih dana potresaju Hrvatsku nakon što su se dvije djevojčice bacile u smrt sa crkvenog zvonika u Rabu, a još se jedan dječak u petak objesio u selu Višnjica nedaleko od Varaždina.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
bi Vas mogao zanimati