12 navijača smrtno stradalo u Zambiji
NAJMANJE 12 navijača smrtno je stradalo nakon kvalifikacijske utakmice Afričkog kupa između Zambije i Konga.
Utakmica je počela sa sat vremena zakašnjenja pa je na izlazu iz stadiona zbog žurbe nastao pravi stampedo u kojem su ubijene tri žene i devet muškaraca, a najmanje pet ljudi je hospitalizirano. Svi mrtvi su navijači Zambije koja je slavila rezultatom 3-0.
P.V.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati