Plenković s dva ministra na utakmici u Torontu, oglasio se na X-u. Javio se i Njonjo
PREDSJEDNIK Vlade Andrej Plenković čestitao je pobjedu hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji koja je u srijedu pobijedila Panamu 1-0. Premijer je utakmicu pratio uživo na stadionu u Torontu.
24.6.2026.