#Kimberly Garner

Nije loše za njezin prvi selfie

Nije loše za njezin prvi selfie

KIMBERLY GARNER zvijezda "Made in Chelsea", s fanovima na Twitteru podijelila je svoj "prvi" selfie.

4.1.2014.

Ključni podaci

  • "Nikada nisam snimila selfie!", napisala je Kimberly. Govorili li istinu ili ne, zaista nije bitno jer radilo se o prvom ili stotom autoportretu - sviđa nam se