Redknapp: Radije bih da budemo četvrti u prvenstvu nego da osvojimo FA Cup
"FA CUP je uvijek poseban i volio bih da ga Tottenham osvoji ove sezone, bilo bi to sjajno za nas. Ali, iskreno, puno bi veći doseg bio da na kraju sezone budemo četvrti u prvenstvu.
2.1.2010.