FRANCUSKI diplomati stupili su u štrajk prvi put u 20 godina zbog rezanja sredstava i reformi predsjednika Emmanuela Macrona koje će po njihovu mišljenju naštetiti poziciji zemlje na međunarodnoj sceni.