Van Nistelrooy: Beckham je primjer svima
NAPADAČ Reala je oduševljen načinom na koji njegov novi/stari suigrač iz Manchestera prihvaća sjedenje na klupi i kako izvršava radne obveze.
"Becks mi ne izgleda frustriran zbog toga što nije u prvoj momčadi. Puno radi i trudi se kako bi dobio priliku. Znam koliko mu je lijepo u Madridu i on želi iskoristiti svaku priliku kako bi dokazao da treba igrati", izjavio je "Van the Man".
Beckham je ove sezone započeo samo dvije utakmice za Kraljevski klub, a engleski i španjolski mediji naveliko pišu da će otići već u zimskom prijelaznom roku ukoliko ne dobije priliku u prvom sastavu. Ugovor mu ističe u svibnju iduće godine.
Van Nistelrooy kao kontrast Cassanu, koji je napao trenera Capella jer već dulje vremena ne igra, navodi upravo Beckhama i njegovo strpljenje i predanost:
"David je fantastičan sportaš i veliki timski igrač. Njegov pristup i stav je svima nama je sjajan primjer", nije van Nistelrooy mogao suspregnuti svoje oduševljenje jednim od posljednjih Galacticosa.