Torcida ostala ispred stadiona Gorice
TORCIDE nije ušla na stadion Gorice, protiv koje igra Hajduk u 13. kolu Prve HNL. Oko 500 navijača splitskog kluba stiglo je ispred stadiona, no problem je nastao jer samo njih oko 200 imaju ulaznice, a Gorica nije pustila još karata u prodaju.
Zato su se sve pristaše Hajduka okupili ispred stadiona i odlučili da iz solidarnosti ne žele ući unutra.
Tribina na kojoj su trebali biti smješteni gostujući navijači je prazna.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara