Španjolci tvrde: James želi otići iz Reala
Foto: Hina
JAMES RODRIGUEZ nezadovoljan je svojim statusom kod trenera Rafe Beniteza i razmišlja o odlasku iz Real Madrida, objavili su u utorak španjolski mediji.
James Rodriguez je ove sezone u samo jednoj utakmici odigrao svih 90 minuta, a njegovo nezadovoljstvo dodatno je podgrijano time što je zamijenjen u posljednjim prvenstvenim utakmicama protiv Barcelone i Eibara.
No, trener Rafa Benitez odbacio je tvrdnje o Rodriguezovu nezadovoljstvu.
"James Rodriguez je fantastičan igrač, ali nije ga bilo skoro dva mjeseca zbog ozljede. Ovo je Real i konkurencija je velika. Što će više trenirati to će biti bliže formi po kojoj ga pamtimo. Ja ga želim imati u najboljem izdanju, i to na svakoj utakmici", kazao je Benitez.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara