Škotska: Lambert postaje manager
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Lambert već ima u vidu i svoj prvi posao, rekao je kako bi bio počašćen ukoliko bi sljedeće sezone dobio posao managera Dundee Uniteda, trenutačno posljednjeplasirane momčadi škotskog prvenstva.
"Naravno da bih jednoga dana želio biti manager Celtica, ali za početak bi velika stvar bila i ukoliko postanem manager Dundee Uniteda", rekao je Lambert, kojemu je ponuđen i posao managera u drugoligašu St Johnstoneu.
(Hina) xzm yzm
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara