Šimić: U srijedu možemo napraviti podvig
HRVATSKI branič Dario Šimić prije ručka u Termama Čatež poklonio nam je par minuta vremena, te komentirao predstojeći susret s Englezima.
"Andora nam je bila kao trening-utakmica pred Englesku. Dobro smo igrali, nadam se da će i u srijedu biti tako" - započeo je Šimić.
O Engleskoj, kao i svi drugi, govori s respektom, no vjeruje kako u srijedu na maksimirskom stadionu hrvatska reprezentacija može napraviti podvig i pobijediti Englesku.
Komentirajući neigranje Stevena Gerrarda, te najvjerojatnije i Ria Ferdinanda, Šimić je kazao: "To je dobro za nas i veliki hendikep za njih".
"No, Englezi imaju dugu klupu, i McClaren će sigurno znati nadomjestiti te igrače." - dodao je Šimić.
S obzirom da na domaćim utakmicama publika ima veliki utjecaj na momčad, Dario Šimić nam je kazao kako će i ovog puta maksimirski stadion nositi igrače na putu do, nada se, pobjede. "Publika će biti važna. U Maksimiru nas je uvijek nosila..." - zaključio je Šimić.
A.H.