Šimić: Pobijediti Engleze nije bilo preteško
DARIO ŠIMIĆ je nakon povijesne pobjede nad Engleskom, kojim je Hrvatska s utakmicom manje osvojila prvu poziciju u Skupini E kvalifikacija za EP 2008, kazao kako posao koji su "obavili" i nije bio previše težak.
"Bilo je dobro. Večeras je cijela momčad puno pomogla, nije nam bilo preteško. Svi smo dobro funkcionirali. Namjerno smo igrali plitko kako Croucheva visina ne bi došla do izražaja." - izjavio je za HRT najiskusniji hrvatski reprezentativac.,
"Ne sjećam se utakmice poput ove, da smo igrali tako zrelo. Znali smo i da su Rusi i Englezi jaki, no realno smo čekali utakmice, dali sve od sebe i to nas je nagradilo." - zaključio je Šimić.
S.H.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara