Redknapp: Bent je ponovo bio sjajan
MENADŽER osvježenog Tottenhama Harry Redknapp sve više potvrđuje da je njegov dolazak na klupu Spursa bio pravi potez čelnih ljudi kluba.
Pobjede protiv Boltona, Liverpoola i Manchester Cityja, uz remi protiv Arsenala potvrđuje da bi Tottenham unatoč iznimno slabom ulasku u sezonu mogao odigrati zapaženu ulogu u engleskom nogometnom prvenstvu. Serija je to koja je započela Redknappovim dolaskom.
"Iza nas su dva fantastična tjedna. Današnja je utakmica bila značajna za nas, mislim da smo je dobro otvorili, ali smo se u jednom trenutku našli u rezultatskom minusu. Ipak, dobrom smo se igrom vratili", rekao je menadžer Modrićevog i Ćorlukinog kluba nakon 2:1 pobjede protiv Cityja.
Tottenham više nije posljednja momčad na tablici, Spursi su nakon današnja nova tri boda na 17 mjestu, a iza njih su Sunderland, Fulham i West Bromwich.
"Prije nekoliko tjedana imali smo samo dva boda i situacija je bila jako zabrinjavajuća. Mogli smo se potpuno raspasti, no cijela liga je izjednačena osim vodeća četiri kluba koji su uvjerljivo najbolji."
Redknapp je posebno pohvalio dvostrukog strijelca Darrena Benta.
"Imamo nekoliko vrlo dobrih igrača, no Bent je sjajnoj formi. Jako je samopouzdan i stalno zabija", zaključio je Redknapp.
M.Pa.
Foto: AFP