Puel: Što bude, bit će
TRENER Lillea Claude Puel, planira napustiti San Siro bez žaljenja za propuštenim prilikama nakon večerašnje utakmice protiv Milana.
Francuzi se i dalje nadaju prolazu među najboljih 16, no da bi im se želje ostvarile moraju pobijediti Milan, a AEK mora večeras izgubiti u gostujućoj utakmici protiv Anderlechta. Iako je Milan osigurao prvo mjesto skupine H Lige prvaka, čeka nas žestoka borba za drugu poziciju koja vodi u idući krug natjecanja.
"Milan se ove sezone u potpunosti usredotočio na Ligu prvaka. Iako su loše krenuli u talijanskom prvenstvu, međunarodne utakmice igraju izvanredno. Iako su izgubili od AEK-a, zaslužili su pobjedu i siguran sam da će htjeti završiti skupinu s pobjedom pred svojim navijačima. Neće nam biti lako", kaže Puel za Football Italia.
"Dat ćemo sve od sebe, moramo ići na pobjedu. Svake smo godine sve bolji i već smo ostvarili cilj koji smo prije sezone zacrtali za Ligu prvaka, ali to ne znači da ćemo se predati. Igrat ćemo najbolje što znamo, kako bi mogli napustiti San Siro bez žaljenja za propuštenim prilikama. A onda što bude, biti će", zaključuje Francuz.
P.V.