Podnesena kaznena prijava protiv Antuna Novalića
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Temeljem navedene kaznene prijave i prikupljenih podataka i dokaza istražnom sucu Županijskog suda u Osijeku, županijski državni odvjetnik Davor Petričević, podnijeo je danas zahtjev za proširenje istrage. Postoji osnovana sumnja, kazao je za HINU Davor Petričević, da je spomenutim transferima Antun Novalić sebi pribavio protupravnu imovinsku korist u iznosu od 4.700.000 njemačkih mraka, čime je oštetio NK "Osijek" za navedeni iznos.
Antun Novalić, od 9. svibnja ove godine nalazi se u osječkom zatvoru pod sumnjom da je počinio kazneno djelo zlouporabe položaja i ovlasti, ali vezano uz transfere drugih igrača, čime je također klubu nanio višemilijunske štete, kazao je Petričević.
(Hina) vsik zm
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara