Nogomet: Grimandi u MLS-u
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Grimandi je potpisao ugovor s Denverom, za koji bi trebao zaigrati u travnju kada započinje nova MLS sezona.
´Nakon što sam otišao iz Arsenala dobio sam brojne ponude iz Francuske, ali iz iskustva ostalih igrača znam da nije jednostavno vratiti se u francuski nogomet´, izjavio je Grimandi koji je dodao kako je ipak malo razočaran što za njegove usluge nije bio zainteresiran niti jedan od vodećih europskih klubova.
´Nogomet prolazi kroz teško razdoblje. Svi klubovi imaju previše igrača´, zaključio je Grimandi.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara