"Ne brinite, nećemo u Španjolsku s bijelom zastavom"
Foto: Željko Hajdinjak / Cropix
U SVOJOJ tradicionalnoj bazi u Svetom Martinu na Muri hrvatska mlada reprezentacija u odličnom raspoloženju čeka prvi od dva dvoboja sa Španjolcima.
Barem ako je suditi prema izjavama Milana Badelja, kreatora igre u koncepciji izbornika Dražena Ladića...
"Nema kalkulacija, idemo u Španjolsku napraviti dobar rezultat. Nije sporno da smo dobili najtežeg mogućeg suparnika, ali i ne pomišljamo tamo ići s bijelom zastavom", ističe Dinamov veznjak napominjući kako njemu i suigračima tek slijedi pregledavanje snimki posljednjih nastupa vršnjaka Furije.
"Njima su svi standardni, jasno je da nećemo imati lak posao", dodao je Mario Maloča, koji bi također od prve minute trebao krenuti u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Euro u Danskoj.
Ukoliko izvuku dobar rezultat u Burgosu, Badelj i suigrači priželjkuju pun varaždinski stadion, na kojem imaju sjajan učinak: "Neka tako i ostane, ali sad nam je najvažnija prva utakmica", priziva Badelj.