NAVIJAČ PREDZADNJE NBA MOMČADI POSTAO HIT Ovako je pratio novi težak poraz
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Screenshot (Youtube)
ATLANTA je nakon nekoliko iznadprosječnih sezona postala jedna od najlošijih NBA momčad.
Dvorana je iz utakmice u utakmicu sve praznija, a posebno se isprazni pred kraj utakmice kada uglavnom bude jasno da će Atlanta upisati još jedan poraz.
Tako je jedan navijač postao hit kada je u posljednjim trenucima utakmice protiv Netsa izgubio sav entuzijazam da bodri momčad i legao na skupo plaćene stolice u prvom redu.
Atlanta je predzadnja momčad lige sa samo pet pobjeda i čak 18 poraza.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara