NBA: Bogut dva mjeseca izvan terena
KOŠARKAŠ Milwaukee Bucksa Australac Andrew Bogut teže je ozlijedio gležanj lijeve noge i izvan treninga će biti najmanje dva mjeseca, objavljeno je na web-siteu Bucksa.
Dvadesetjednogodišnji Australac hrvatskog podrijetla ozlijedio se na treningu i sigurno će propustiti start nove NBA sezone 31. listopada.
Bogut je lani bio prvoizabrani košarkaš na NBA draftu, a prvu je sezonu u Bucksima odradio postigavši prosječno 9.4 poena i 7 skokova po utakmici.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara