Najbolji američki nogometaš napustio Bayer
Donovan je postao član Bayera prije tri mjeseca. No, vrlo je rijetko igrao, te je odlučio da je za njega najbolje da se vrati u SAD. Dvadesettrogodišnji napadač tri je puta bio proglašen za najboljeg nogometaša SAD-a, a s reprezentacijom je na SP 2002. ostvario plasman u četvrtfinale. Prije dolaska u Europu igrao je za američki San Jose Earthquakes, s kojim je osvojio dva naslova prvaka Sjedinjenih Država, postigavši 32 gola u 87 utakmica.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara