Milić: Dinamo je favorit u subotu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Foto: Index
HRVOJE MILIĆ odradio je još jednu utakmicu protiv Zagreba, ponovno je s Hajdukom slavio u Kranjćevićevoj, a nakon susreta osvrnuo se na prolaz u Kupu, ali i na nadolazeći derbi.
"Ne znam je li danas bilo bolje ili lošije nego u subotu. Tada je Zagreb imao penal kod 1:0 za nas, a danas je Zagreb poveo, ali mi smo se uspjeli vratiti i povesti", rekao je lijevi bek Bijelih nakon slavlja.
"Znali smo da su neugodni, analizirali smo ih i spremili se. Imali smo prvih 25 minuta problema u
obrani, neki od nas se nisu držali zadanog, ali bitno je da smo na kraju izborili pobjedu i polufinale", nastavio je.
Dinamu prednost, ali jedan pogodak može sve odlučiti
Ne zna hoće li njihov umor biti tolika prednost za Modre: "I oni su tako nakon Arsenala došli u Split nama odmornima, mi smo napravili pritisak i bili bolji, ali završilo je 0:0."
"Mislim da će i sad biti slično, jedan pogodak bi mogao presuditi, ali smatram da je Dinamo favorit u tom susretu, između ostalog i zbog domaćeg terena", njegovo je očekivanje od derbija.
Nije želio nikoga posebno izdvojiti iz redova Mamićeve momčadi. "Svi znamo tko igra u Dinamu, znamo koliko ti igrači vrijede, i svatko od njih može jednim potezom riješiti utakmicu. No, ukoliko momčad Hajduka bude kao jedno, uvjeren sam da možemo da ćemo se na kraju veseliti", poruka je za kraj.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara