Ljubičić ostaje izbornik
IVAN LJUBIČIĆ i dalje će obnašati funkciju igrača-izbornika hrvatske Davis Cup reprezentacije.
Hrvatski teniski savez objavio je kako Ljubičić i dalje ostaje izbornik za susret protiv Argentine koji se od 7. do 9. travnja igra u zagrebačkom Domu Sportova.
Ljubičić je za taj susret pozvao Maria Ančića, Ivu Karlovića i Marina Čilića.
Podsjetimo, naš izbornik, koji je šesti igrač svijeta, preuzeo je funkciju od Nikole Pilića koji je krajem prošle godine osvojio Davis Cup, te u prvom kolu Svjetske skupine pobijedio Austrijance s 3:2.
Argentina je u prvom kolu pobijedila Švedsku s 5:0.
S.H.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara