Koln ponovo u elitnom društvu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Koln je mjesto u elitnom razredu njemačkog nogometa izgubio prošle godine no nakon samo jedne sezone u drugoligaškom društvu vraća se u viši rang.
"Ovo je veliki uspjeh kluba. Tijekom sezone momčad je imala uspona i padova, no ostvarili smo cilj - povratak u prvu ligu," kazao je trener Huub Stevens, koji se na koncu sezone vraća u Nizozemsku zbog obiteljskih razloga. Po svemu sudeći Nizozemac će preuzeti momčad Rode.
(Hina) xdl ydl
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara