KORONAVIRUS U SPORTU
Jedanaest igrača Ajaxa ima koronu
NIZOZEMSKI mediji prenose vijest kako Ajax ima čak 11 igrača zaraženih koronavirusom.
Klub je izdao priopćenje u kojem piše kako će svega 17 igrača putovati za utakmicu Lige prvaka protiv Midtjyllanda.
Prema popisu se može zaključiti da su zaraženi, između ostalih, Dušan Tadić, Davy Klaassen i dva golmana - Andre Onana i Maarten Stekelenburg. Klub je izvijestio kako će u Dansku putovati 20-godišnji golman Kjell Scherpen kao jedini nezaraženi igrač na toj poziciji, a tamo bi trebao upisati debi za seniorsku momčad.
Nitko u europskim natjecanjima ove sezone još nije imao ovoliko zaraženih igrača.
Klub je odmah napravio i sekundarne testove. U slučaju da se oni pokažu negativnima, mogli bi dobiti još igrača za ogled s danskim klubom.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara