Fulham tužio Tiganu
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Fulham je opužio Tiganu, koji je bio njegov trener od srpnja 2000. do travnja 2003. da je preplatio dvojicu nogometaša koje je kao menadžer kupio, jamačno, u dogovoru s njima kako bi od njih dobio postotak od transfera. Riječ je o nizozemskom vrataru Edwinu van der Saru i francuskom napadaču Steveu Marletu.
Za prvoga je Tigana u srpnju 2001. platio Juventusu 7 milijuna funta iako mu je stvarna vrijednost bila između 4 i 5 milijuna. Za Marleta je, pak, platio Lyonu 11,5 milijuna funta iako za nj nije trabao dati više od 7 milijuna.
David Phillips, koji zastupa Fulham, rekao je prvog dana suđenja "da je Tigana s mnogo optimizma angažiran za trenera, a da je njegov odlazak iz kluba bio punm razočaranja":
U Fulhamu se nadaju da će drugi sudski spor s Tiganom dobiti klub i da će novac koji je prije godinu dana dobio biti vraćen i to s kamatama.
(Hina) xmi ymi
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara